Sorry. Er is iets mis gegaan
Trade Portal Homepage
Business Listing Hub

The Auction House
South East
Ryde

Book direct

Clicking "Book direct” will take you directly to the website of your chosen place

Adres
1 Ways Mews
Ryde
Isle of Wight, PO33 2PT
OPENINGSTIJDEN
BEKIJK DETAILS

Luxe Mews House, Boutique-Hotel-Style Decor, 5 minuten naar het strand - 4 personen

The Auction House, gelegen in het hart van Ryde, maakt deel uit van een stijlvolle verbouwing van de Victoriaanse verkoopruimten van Ryde. Het is uitgerust en ingericht in een zorgvuldige mix van moderne en traditionele boetiek-hotelstijl om een ontspannen en comfortabele basis voor uw vakantie te bieden. Het hele huis wordt de hele dag overspoeld met licht. Gratis wifi en welkomstpakket zijn aanwezig. We hebben een 5-sterren certificaat van uitmuntendheid van een andere grote website. Beneden is de zitkamer ingericht met Laura Ashley-banken en openslaande deuren naar de binnenplaats - perfect voor het naar binnen brengen of buiten zitten met een glas wijn of ochtendkoffie. De stijlvolle keuken / eetkamer heeft een schiereiland bar zodat de kok geen actie mist! Er is ook een garderobe beneden. Boven is er een prachtig mahonie, met de hand gesneden hemelbed in de grote slaapkamer met een prachtig zonnescherm. De slaapkamer is fris en zonnig. Beide slaapkamers hebben fris beddengoed en goede kussens. Er is een moderne badkamer (groot bad met douche). Buiten zijn er twee patio-gebieden (een privégedeelte aan de zijkant van het huis) ingericht met volwassen hortensia's, palmen en struiken. Zitplaatsen voor 4 is voorzien. Auto parkeren voor een is beschikbaar op de binnenplaats naast het huis. Er is extra betaalde parkeergelegenheid beschikbaar naast de binnenplaats. We hebben een bronzen onderscheiding van Visit Isle of Wight voor onze milieuvriendelijke voorziening. Een auto is niet nodig voor bezoekers (die per catamaran aankomen op Ryde Pier) met de uitstekende busdienst over het eiland vanaf Ryde. Ryde is een elegante badplaats in East Wight met veel Victoriaanse en Georgische gebouwen, waaronder een gerestaureerde pier en gemakkelijke toegang tot de rest van het eiland. Er zijn tal van cafés, bars en restaurants. Er zijn 6 mijl van prachtige zandstranden samen met een jachthaven en kinderspeelparken. De kust ligt op 5 minuten lopen.

Toegankelijkheids Informatie

There are two steps up to the front door.

Book direct